0 ја следат оваа компанија


Мембре Елек

1700 ден.

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Опис

Изработен од специјална полиестерска ткаенина која има својство на заштита од ветер, и внатрешна постава од мек полар флиз, овој елек со повеќе џебови претставува мултифункционално парче облека. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.