7 ја следат оваа компанија


Мемори Лаванда перница

3450 ден.

1800 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Опис

Перницата е создадена од Лаванда, што овозможува смиреност на духот и телото.

Нејзиниот благотворен мирис го смирува, опушта и отстранува чувството на напнатост, вознемиреност, нервоза и депресија.

Посебно препорачана за луѓе кои имаат проблеми со ’рчењето.

Изработена од прва класа еластична мемори пена што се прилагодува според тежината на главата и вратот.

Отворените ќелии овозможуваат непречена циркулација и подобро дишење во текот на ноќта.

Високо квалитетна анти-бактериска и анти-алергиска перница која го спречува развојот на грини и бактерии.

Препорачана ортопедска димензија:  43х73цм /13.8 за идеална потпора на главата и вратот.

Тестиран и сертифициран Италијански Квалитет!

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 072 270 955
 • Види ја продавницата на "Royal Group" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.