42% попуст на перница Memory Pillow во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден. + бесплатна достава

42% попуст на перница Memory Pillow во вредност од 1200 ден. по цена од 699 ден. + бесплатна достава

Цена

699 ден.

Вредност

1,200 ден.

Попуст

42%

Заштеда

501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 15

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Перница Memory Pillow


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Перницата Memory Pillow се прилагодува на вашиот врат и глава, давајќи ви целосна поддршка и удобност. Овозможува правилно прилагодување на вашиот 'рбет при спиење овозможувајќи мускулите на вашиот врат и грб да се релаксираат. 

Карактеристики на производот:

 • Отстанување или намалување на болките во грбот, вратот и рамењата
 • Идеална за сите позиции на спиење, грб, странично и на стомак
 • Помага при сопирање на рчењето
 • Ги елиминира болките на притисоок
 • Помага при лица кои патат од инсомниа

Изработена според висока технологија, пената од која е направена перницата е осетлива на температура при што се прилагодува на температурата на телото со што овозможува соодветна потпора. Дизајнирана е да го прилагоди обликот по секое движење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ