3 ја следат оваа компанија


Менаџерски стол ERGOHUMAN

45000 ден.

42750 ден.

Преостанато време

Опис

Кога ергономијата и дизајнот ќе најдат крстосница! +
ERGOHUMAN има прекрасни динамични форми со карактеристични одлики и создава позитивна енергија!

Карактеристики:

 • Висококвалитетен ергономски канцелариски стол.
 • Седиште и наслон изработени во црна мрежа.
 • Прилагодлива поддршка на половината.
 • Прилагодлив потпирач за глава.
 • Непречено прилагодување на висината на седиштето.
 • Прилагодување на висината на потпирачот за грб.
 • Механизам за прилагодување на наклонот на потпирачот за грб со заклучување во четири позиции.
 • Длабочина на прилагодување на седиштето.
 • Антишок функција што го штити корисникот кога се движи од една позиција на наклон во друга.
 • Потпирачи за раце - 3D прилагодливи со меки полиуретански влошки.
 • Метална основа од полиран алуминиум.
 • Дозволено оптоварување - до 130 кг.

Детали за испорака

Испорака

 • Испораката за сите нарачки во Скопје изнесува 150 ден.
 • Испораката за сите нарачки во Македонија изнесува 200 ден.
 • Време потребно за достава: 5-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Производот го добивате во спакуван во кутија, со можност за доплата за монтажа
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 078 215 921
 • Види ја продавницата на "Фурнит СК" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Фурнит СК"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 5-7 работни денови од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ФУРНИТ СК е ексклузивен претставник на канцелариски мебел NOWY STYL и мебел од метал MALOW за македонски пазар.
Nowy styl e полска компанија  основана во 1992 година и за кратко време стана еден од најголемите и водечки производители на столови во Европа и во светот.
Nowy Styl е меѓународна групација за производство на канцелариски мебел, мебел за ресторани и кафулиња, спортски сали, фабрики и културни објекти (кина, театар и опери ).
Производите се пласирани во повеќе од 60 земји низ целиот свет, со мрежа од над 3.500 дистрибутери.
Malow е полски производител на метален мебел,како што се метални кабинети, гардероби, архивски системи и сефови.
ФУРНИТ поседува магацински простор со количина продукти на залиха, покрај богатиот асортиман во магацин, нудиме повеќе од 40.000 варијанти на кафе столици и повеќе од 400.000 канцелариски столици кои може да се нарачаат поединечно без минимални количини, со рокови на испорака.
Нашата компанија е ориентирана за соработка со компании производители на мебел, трговци чија главна дејност е мебелот, градежни компании и архитектонски бироа.
ФУРНИТ нуди производи со проверен и докажан квалитет, кои ги задоволуваат највисоките европски стандарди.
За подобра фокусираност на работата ти треба вистинска удобност!
Направи одличен избор на работен стол во нашата онлајн продавница кој ќе ти овозможи вистинска удобност!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

vicebad

Kakov e toj menadzerski stol hahahahahhaha

Член на Grouper од: 24-11-2016

anastasija

Здраво, Ве информираме дека компанијата е таа која ги именува нивните производи. Потребно е да ја контактираме и да провериме зошто баш овој стол е менаџерски :)

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.