0 ја следат оваа компанија


- 12%

Мерцедес автомобил на акумулатор

12990 ден.

11490 ден.

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

Децата учат најмногу од родителите, градинката и технологијата. Секојдневно се опкружени со моторни возила, автомобили, камиони, трактори. Желбата да возат и да се возат се појавува уште на самиот почеток. 

Возете го новиот мерцедес, прилагодете го потпирачот за грб, вклучете ги светлата и музиката и стартувајте го автомобилот. Вратите се отвараат и затвораат, има опција за усп порта, и мп3 плеер. 

Со далечински управувач. 

Димензии: 110 х 67 х 53 см

Батерија: 12V4, 5Ah мотор од 25w * 2 

За компанијата

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Kidoshop". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Kidoshop" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
Види ја продавницата на "Kidoshop" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.