46 ја следат оваа компанија


- 16%

Мерна трака (пантлика) FESTA во модел по избор

1400 ден.

1179 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001386
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Должина: 12,5 mm
 • Изработено според ECC серфтификат

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.