69% попуст на мешана скара за 3 до 4 лица: свинска кременадла, плескавица, пилешка зезалица и колбас + прилог вариво во Ресторан Парис во вредност од 650 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

69%

Заштеда

451 ден.

Купени: 72

Добивате

Мешана скара за 3 до 4 лица:

 • свинска кременадла
 • плескавица
 • пилешка зезалица
 • колбас (850-1000г)

+ прилог вариво

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Купоните од оваа понуда не може да се комбинираат со купони од другите активни понуди од Ресторан Парис

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан Paris надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан Paris, со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.