70% попуст на мешана скара за 3 до 4 лица: свинска кременадла, плескавица, пилешка зезалица и колбас + прилог вариво во Ресторан Парис во вредност од 650 ден. по цена од 195 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

70%

Заштеда

455 ден.

Преостанато време

Купени: 26

Добивате

Мешана скара за 3 до 4 лица:

 • свинска кременадла
 • плескавица
 • пилешка зезалица
 • колбас (850-1000г)

+ прилог вариво

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2019 до 15.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан Paris надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан Paris, со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.