59% попуст на мешана скара: телешки џигер, скараџиска колбасица, плескавици и порција гравче во ресторан Парис во вредност од 270 ден по цена од 111 ден.

Цена

111 ден.

Вредност

270 ден.

Попуст

59%

Заштеда

159 ден.

Купени: 65

Добивате

Mешана скара составена од:

 • Телешки џигер
 • Скараџиска колбасица
 • Плескавици
 • Порција гравче

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

Уживајте во вкусна храна подготвена од врвни мајстори и во одличниот амбиент.

Повелете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.