51% попуст на мешана скара за 4 лица во Ресторан Вила Минами, Охрид во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Купени: 11

Добивате

Мешана скара за 4 лица

 • Плескавица 230g
 • Полнета свинска вешалица 250g
 • Домашен колбас 200g
 • Пилешки стек 200g
 • Гарнир 200g

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 10.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Ресторанот се наоѓа во вилата Минами. Вила Минами е гостинска куќа во село Коњско, во националниот парк Галичица на 1100 метри надморска височина. Вилата, од центарот на Охрид е одалечена 11 км или само 3 км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големи распространи ливади, збогатена со единствен поглед на целото езеро. Уживајте во мирот, тишината и звукот на птиците. Тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.