За брзи резултати и тонирано тело! 41% попуст на месечна членарина за фитнес во Kan Gym во вредност од 2000 ден. по цена од 1190 ден.

Цена

1190 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

810 ден.

Купени: 1

Добивате

Месечна членарина за фитнес

*Со тренинзи мора да се започне до 01.09.2023
*Фитнес центарот може да го користите од понеделник до сабота во текот на едниот месец

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна најава пред почеток со вежбање
 • Попустот се однесува само за нови членови
 • Со тренинзи мора да се започне до 01.09.2023 
 • Работното време на фитнес центарот е во смени: понеделник-петок (прва смена: 09:00 - 12:00, втора смена: 16:00 - 21:00 часот) и сабота (17:00 - 21:00 часот)
 • Фитнес центарот може да го користите секој ден од неделата во текот на едниот месец
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

KAN GYM фитнес и бодибилдинг клуб нуди можност за рекреација и спортување за сите оние кои преку континуирано телесно вежбање сакаат да вложат во своето здравје. Клубот располага со комплетна програма на фитнес и кардио справи во модерно уреден простор, природно осветлен и проветрен.
Тренинзите ги води инструктор ( професор по физичка култура), задолжен за изработување на програмите за тренинг, надзор на техниката на вежбање и совети за правилна исхрана и тренирање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.