Максимална посветеност за максимални резултати! 42% попуст на месечна членарина за фитнес рекреативни тренинзи во термин по избор од Team body shape во вредност од 1900 ден. по цена од 1099 ден.

Цена

1099 ден.

Вредност

1900 ден.

Попуст

42%

Заштеда

801 ден.

Преостанато време

Добивате

Тренинзите се динамични, прилагодени за различни возрасни групи и ниво на физичка спремност, со цел зајакнување и обликување на мускулите на целото тело.
Термините се:
Секој понеделник, среда и петок од:
18:00h-19:00h; 19:00h-20:00h; 20:00h-21:00h

  • Се вежба исклучиво со инструктор во современо опремен фитнес центар.
  • Постои можност за вклучување на персонализирана програма за исхрана од дипломиран нутриционист
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.02.2023 до 30.06.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Тренинзи прилагодени за секоја возраст и било кое ниво на физичка спремност.

Динамично вежбање со сигурни резултати.

Можност за вклучување на персонализиран план и програма за исхрана. 

Се тренира исклучиво со инструктор во современо опремен фитнес центар.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.