51% попуст на месечна членарина за карате од Карате Клуб Скопје во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на месечна членарина за карате од Карате Клуб Скопје во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени : 2

Добивате

Месечна членарина за карате во ОУ Браќа Миладиновци

 • Термини: вторник и четврток од 18:00 ч.
 • Интензитет: 2 пати неделно х 60 мин.
 • Тренер: Горан Алексовски - Конти

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.02.2018 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Може да се започне со вежбање најдоцна до 31.03.2018
 • Пријавување на телефон 071 243 239

Опис

Карате Клуб Скопје активно работи од 2009-та година, со инструктори со долгогодишно искуство - Горан Алексовски и Елена Новачка. 

Во клубот се изучува исклучиво карате вештината, а освен редовните тренинзи се одржуваат и тренинг семинари на различни локации во Македонија и надвор од неа. Карате клуб Скопје редовно учествува и постигнува одличен успех на државни и меѓународни натпревари. 

Една од предностите на Карате клуб Скопје е што е отворено за членови од сите возрасти и што овозможува заедно да вежбаат родители со своите деца, со цел да ја зајакнат нивната врска и да поминат квалитетно време заедно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.