Во здраво тело здрав дух! 51% попуст на месечна членарина за карате + пливање од Карате Клуб Кизаме во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Добивате

Месечна членарина за карате + пливање

Динамика на тренинзи:

  • карате: понеделник среда и петок од 18 часот
  • пливање: сабота во 12 часот (два часа пливање)

*Тренери: Дејан Ристески и Горан Василевски

Услови

  • Купонот може да се искористи од 06.02.2019 до 20.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за нови членови.
  • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Клубот „Карате Кизаме“ го водат тренерите Дејан Ристески и Горан Василевски.

Ристески е поранешен член на македонската репрезентација и КК Металург. Тој е долгогодишен државен првак во јуниорска конкуренција во борби (-68 кг)и сениори (-67 кг), а има освоено бронзен медал јуниорско Балканско првенство (-68 кг) во Баликесир, Турција и на Балканско за сениори (-67 кг), како и Медитеранско првенство 3 место во Кушадаси – Турција. Освоил многу меѓународни медали и имал високи пласмани на светски и европски натпреварувања.

Горан Василевски е долгогодишен кадетски и јуниорски првак на Македонија, освојувач на два балкански медали во јуниорска категорија, освојувач на јуниорските Златни лиги во Истамбул и Милано, а имал висок пласман и на Европско првенство.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.