50% попуст на месечна членарина за KRAV MAGA часови за улична самоодбрана во Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2 | Остануваат: 8

Добивате

Месечна членарина за KRAV MAGA часови за улична самоодбрана

Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.02.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи само за локација нас. Аеродром – позади Capitol Mall
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Оваа боречка вештина е развиена во Израел, и се применува за самоодбрана и спречување на улично насилство. Крав Мага претставува најдобриот систем за самоодбрана кој што го вежбаат и воени и полициски специјални единици, тајни служби и др.
Научете се како да се одбраните!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.