Фитнес и СПА искуство во Synergy Fitness & Spa! 50% попуст на месечна членарина за неограничено користење на фитнес, користење на СПА центaр или пакет од фитнес + СПА по избор

РАСПРОДАДЕНО

Фитнес и СПА искуство во Synergy Fitness & Spa! 50% попуст на месечна членарина за неограничено користење на фитнес, користење на СПА центaр или пакет од фитнес + СПА по избор

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2,010 ден.

Купени : 90

 • ул. 23 Октомври бр. 11а (до Пиом) 1000 Скопје, Македонија

 • 02 244 0005

 • info@synergyfitness.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Месечна членарина за неограничено користење на опција по избор:

 • Користење на СПА центар, цена: 3000 ден. 990 ден.
 • Фитнес, цена: 3000 ден. 1490 ден.
 • Фитнес + спа, цена: 4000 ден. 1990 ден.

*СПА центарот содржи: финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, релакс зона, финска кофа со ладна вода

*На секој тренинг добивате клуч од гардероба, мала крпа за тренинг и голема за туширање. За користење на СПА центарот, добивате две големи крпи.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2017 до 31.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • На секој тренинг добивате клуч од гардероба, мала крпа за тренинг и голема за туширање. За користење на СПА центарот, добивате две големи крпи
 • Понудата важи за мажи и за жени
 • Од 31.07 до 13.08.2017 Synergy Fitness & SPA работи со скратено работно време од 14:00 до 22:00 часот

Опис

Synergy Fitness & Spa е комплетно нов начин на сфаќање на физичката активност, релаксацијата и уживањето во Скопје. На простор од 2000 квадратни метри, Synergy Fitness & Spa содржи сѐ што Вашиот модерен начин на живот го бара на едно место! Во рамките на центарот ќе најдете фитнес сала со целосна Technogym опрема – за прв пат во Македонија! Спа-сегментот Ви ги нуди најдобрите услови за регенерација а ќе можете и да се опуштите со различните видови на масажи, третмани, thalgo и терапии. Освен ова, центарот има многу сегменти кои ќе се погрижат за Вашиот безгрижен престој.

Фитнес салата е со дневна светлина, пространа, со висина поголема од стандардната, професионална вентилација, опремена со комплетната и најсовремена програма на TECHNOGYM. PURESTRENGTH, ELEMENT +, GROUP CYCLE, KINESIS, SELECTION MED, EXCITE +, OMNIA… Од просторот на центарот кој е скоро 2500 квадратни метри, фитнес салата е на површина од 1000 метри квадратни со посебни делови за аеробен (кардио) тренинг, кружен тренинг, за слободни тежини (специјално гумиран под), дел за партер вежби… На секоја тренинг сесија на рецепцијата на центарот добивате клуч од гардероба, мала крпа за тренинг и голема за туширање или две големи, ако сте корисник и на спа услугите. Секоја од гардеробите е опремена со по 120 сандачиња со клуч, со сопствени туш кабини, тоалети, фенови за коса, гелови за туширање во кабините, умивалници, пространи огледала. Човечкото тело е создадено да се движи. Во современиот начин на живот моторната активност е силно намалена. Со фитнес тренинзите се надоместува недостатокот на движење, мускулите стануваат посилни и здрави, телото – постегнато, тонусот – подобар. Ако се двоумите за својата програма за вежбање, контактирајте ги нашите фитнес инструктори. Тренинзите со нив се гаранција за:

 • разновидни и правилно исполнети вежби
 • усогласување со актуелната состојба на секој што тренира
 • неосетно се постигнат саканите резултати

Можете да закажете термин за тренинг со инструктор по телефон или лично . И нешто важно – апаратите во салата во Synergy се од серијата на TechnoGym кој е симбол на иновација и постигнување на подобар квалитет на живот. Над 65 000 центри и 100 000 приватни домови во целиот свет уживаат во нивните уреди.

СПА зона

Одличен начин да заборавите на стресот и акумулираниот замор од работниот ден. Место за опуштање и смирување. Сауната е идеална вежба за срцето, парната бања зрачи топлина околу 45 °С при влажност на воздухот блиску до 100% – најдобри услови за регенерација, инфрацрвената сауна помага при регенерација на сврзните ткива и е идеална за спортисти (за мускулниот и коскениот систем).

 • Финска сауна
 • Инфрацрвена сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Финска кофа со ладна вода
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ