96% попуст на онлајн курс за Weight Loss, Metabolism & Fitness од John Academy во вредност од 19 902 ден по цена од 806 ден.

Вредност

19902 ден.

Попуст

96%

Заштеда

19096 ден.

Добивате

Онлајн курс по Weight Loss, Metabolism & Fitness

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Со големиот избор на исхрана и фитнес информации во медиумите луѓето се збунени како да ја одржат тежината, физичката спремност и како да ја подобрат нивната енергија. Со овој курс ке најдете зошто е важно да се јаде здраво и да се вежба редовно за да се одржи физичката спремност. 

Овој курс ке ви даде информации неопходни за да го испланирате фитнес планот и да ви помогне да достигнете специфично посакувани резултати. Клучот е во тоа промената да стане реална и достижна при што ке го подобрите вашиот животен стил

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.