47 ја следат оваа компанија


- 28%

Метална цедилка за садови во модел по избор: со една или две подлоги за цедење

900 ден.

649 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Цедилка модел 1:

 • Должина: 45 cm
 • Висина: 39 cm
 • Ширина: 25 cm
 • Матерјијал: метал
 • х 1 пластична подлога

Цедилка модел 2:

 • Матерјијал: метал
 • х 2 пластична подлоги

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.