39 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактристики:

 • Правоаголна форма   
 • Димензии: 610 х 300 х 240 мм                                                                        
 • Пепелник од не′рѓосувачки челик                                                
 • Тело – полимерна прашкаста боја – Црна                                  
 • Внатрешен сад : поцинкуван лим                                                   

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.