53 ја следат оваа компанија


Метални рачки за велосипед во боја по избор

400 ден.

100 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

600000000043

Опис

Карактеристики на производот:

  • Удобни гумирани метални рачки за велосипед со странична метална заштита

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.