12% попуст на метално декоративно огледало за на маса + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на метално декоративно огледало за на маса + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1499 ден.

Цена

1,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден.

Попуст

12%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Mетално декоративно огледало за на маса + бесплатна достава

Димензии: 16 x 9 x 26 cm


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 16 x 9 x 26 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ