До 35% попуст на метално гезве со големина по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 35% попуст на метално гезве со големина по избор + бесплатна достава

Цена

229 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

35%

Заштеда

121 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 6 | Остануваат : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Метално гезве со големина по избор:

 • Големо, цена: 450 ден. 299 ден.
 • Мало, цена: 350 ден. 229 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Метално гезве со големина по избор: мало или големо.

Карактеристики:

 • Составенo од високо квалитетен нерѓосувачки челик
 • Висок квалитет и долг животен век
 • Лесно се чисти
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ