12 ја следат оваа компанија


Метатарзално перниче

350 ден.

Шифра:

306

Опис

 • Метатрзалното перниче помага при искоренување на плантарните калозитети и задебеланата кожа, го намалува неправилното оптоварување и го ублажува болното триење.
 • Дизајнирано за третман на болка, а служи и како превентивно помагало за сите оние кои поминуваат многу време стоејќи.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.