- 10%

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160 + 2 години гаранција

3450 ден.

3099 ден.

Шифра:

300000001514
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бежичен термометар и хидрометар
 • Голем дисплеј
 • Ултра тенок дизајн
 • Радио,часовник и календар
 • Покажува:
  – време, датум, месец, ден
  – фаза на месечината
  – собна температура
  – влажност, надворешна температура
  – притисок
 • Температура во F или ºC
 • 3 бежични сензори
 • Опција за закачување на зид
 • Работи на батерии AAA: 2 х CR 2032, 2 x 1,5 V
 • Димензии:  ширина 178 mm х висина 120 mm х длабочина 9.5 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.