53 ја следат оваа компанија


5 метри RGB LED лента + далечински управувач

900 ден.

490 ден.

Шифра:

100000000078

Опис

Должина: 5m

Боја: Црвена, залена и сина

Пакувањето содржи далечински управувач, трафо и адаптер за приклучок.

Лентата многу брзо и лесно се монтира, прикладна за дневни соби, спуштени плафони, спални, шанкови, кафулиња и сл.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.