Вистинско гурманско задоволство! До 44% попуст на мезе по избор: пилешки прсти, крилца, стапчиња, похован кромид, чипс сланина или чипс тиквички во Ресторан Одисеја по цена од 89 ден.

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

160 ден.

Попуст

44%

Заштеда

71 ден.

Купени: 125

 • ул. Тодор Чангов 61/5 (во близина на последна 5ка - Ново Лисиче)

  Одведи ме таму

  02 2440 660, 076 210 032

  milenkovska@live.com

Добивате

Опции на понудата:

Пилешки прсти (160 гр.) 150 ден. 89 ден.
Чипс сланина (250 гр.) 150 ден. 89 ден.
Чипс тиквички (250 гр.) 120 ден. 89 ден.
Пилешки крилца (500 гр.) 130 ден. 89 ден.
Похован кромид (350 гр.) 150 ден. 89 ден.
Пилешки стапчиња (250 гр.) 160 ден. 89 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2020 до 10.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата важи до 19 часот во петок и сабота 

За компанијата

Ресторан Одисеја се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на новата автобуската станица на последна 5ка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема покриена летна тераса збогатена со многу зеленило и голема фонтана, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување.

Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје. Во склоп на ресторанот работи и авто перална за додека Вие уживате во пријатниот амбиент на ресторанот, Вашето возило да добие професионална нега. Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.