33% попуст на мезотерапија третман со серум хијалурон од Halo Beauty - Центар за убавина и здравје во вредност од 3000 ден. по цена од 2000 ден.

Цена

2000 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Мезопорација за лица свесни за убавината!
Интензивна пенетрација на макромолекуларни активни супстанци со помош на електропорација. Со соодветни струјни надразнувања Аквапорин каналите (канали на влажност) кои се наоѓаат во сите структури на клетките се отвараат и овие макромолекуларни супстанци во серумите се пробиваат во подлабоките слоеви без употреба на игли. Резултати од ваков третман се видливи веднаш.

Препорачуваме серија од 3 - 6 третмани за најдобри резултати со што се добива:

 • Примена
 • Освежување и биоревитализација на кожа
 • Измазнување на ткиво(пеглање на брчки)
 • Целулит
 • Купероза
 • Акни
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.