39 ја следат оваа компанија


- 17%

Плишана играчка Мickey полицаец

1200 ден.

999 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000704
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Mickey e најслаткиот полицаец!

 • Притиснете го стомачето и ќе слушнете звук
 • Притиснете ја раката и ќе слушнете завабни звуци
 • Димензии на играчката:  29cm
 • Користи 3 LR44 батерии
 • Наменето за деца над 3 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.