8 ја следат оваа компанија


- 15%

Micro Lunchbag

690 ден.

586 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

AC4632

Опис

Прекрасна детска изолирана торба за ручек која лесно се приврзува на вашиот скутер и се дуплира како ранец! Време е да организирате пикник на скутер?

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
  • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 133 денари
  • Време потребно за достава: 1-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 02 3212 844
  • Види ја продавницата на "Nomad" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.