8 ја следат оваа компанија


- 15%

Micro Ramp

5990 ден.

5091 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

SA0190
  • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

    Одведи ме таму

    02 3212 844

Опис

Малата тежина и широката Т-бар го прават Micro Ramp идеален скутер за амбициозни почетници во слободен стил. Развиен е во соработка со професионални скутерџии за да се осигура дека секој детал е совршен. Со овој стант скутер, гледачите на скејт-паркот сигурно ќе бидат воодушевени!

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.