8 ја следат оваа компанија


Micro Sprite

6790 ден.

5771 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

SA0027

Опис

Без многу екстра додатоци, но сепак со препознатливиот Микро квалитет. Тоа е Микро Спрајт во модерна изведба. Привлечно за очи: фенси дизајн на рачките си одбрани бои. Компактна големина и лесенотија, го прават овој производ идеален за тинејџери и деца од 5-12 години. Леснотијата се исплати, кога треба скутерот да се пренесува или транспортира, лесно и едноставно.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
  • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 133 денари
  • Време потребно за достава: 1-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 02 3212 844
  • Види ја продавницата на "Nomad" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.