98% попуст на онлајн курс: Microsoft Office 2016 од Alpha Academy во вредност од 23 004 ден. (371€) по цена од 399 ден. (6€)

Цена

399 ден.

Вредност

23004 ден.

Попуст

98%

Заштеда

22605 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Oнлајн курс за Microsoft Office 2016 

 • Времетраење: 3 дена, 5 часа
 • Број на лекции: 149

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

The course is divided into five sections where each section deals with a specific application.

 • Microsoft Word – teaches you to create the word document with charts, images and using other features.
 • Microsoft Excel – helps you to create and edit spreadsheet program by inserting and deleting text, adjusting cells, building columns, rows, etc.
 • Microsoft PowerPoint – shows you how to make a presentation with animation effect, adding charts, reference, statistics, etc.
 • Microsoft Outlook – guides you to use the email service.
 • Microsoft Access –  creates a database for administrative purposes.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.