97% попуст на онлајн курс: Microsoft Office Masterclass + Е-сертификат од Course Central во вредност од 26 350 ден. (425 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

97%

Заштеда

25606 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

Oнлајн курс: Microsoft Office Masterclass + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 11.07.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

People who work in Accounting, Finance, Management, Auditing, Admin & Support, Sales, IT, Consulting, Banking, Marketing, Business Owners, Engineering, Project Management, Students, Teachers, and others would benefit from the Microsoft Office Masterclass course.

This course will go through the four most widely used Microsoft Office formats that are available. From teaching Microsoft word essentials like opening new templates to inserting pictures, shapes, and other variety of tasks; this course covers all. After the course progresses to PowerPoint, you'll learn how to make a presentation template, use tab ribbons and groups, design slides, and add animation tabs. And then you are taught outlook essentials from setting up outlook with accounts to reading, writing and receiving emails.  Finally, you'll learn how to use Microsoft Excel, the most widely used spreadsheet program with 50 keyboard shortcuts.

Подетално погледни го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.