Пролетно разубавување! 67% попуст на пакет по избор: миење + фенирање + ампула за регенерација или шишање + миење + фенирање + ампула за регенерација во NAS Beauty Salon

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

300 ден.

Попуст

67%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 17

 • Ѓорче Петров 143 Скопје (До Макпетрол)

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Миење + фенирање + ампула за регенерација 300 ден. 99 ден.
Шишање + миење + фенирање + ампула за регенерација 600 ден. 199 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 02.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете си пролетно разубавување во Nas Beauty Salon!
Нека блесне вашата убавина!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.