До 67% попуст на пакет по избор: фарбање по избор, миење + фенирање + ампула за регенерација или шишање + миење + фенирање + ампула за регенерација во NAS Beauty Salon

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

67%

Заштеда

201 ден.

Купени: 7

 • Krimska 50, Skopje

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + миење + фенирање + ампула за регенерација 600 ден. 199 ден.
Фарбање со сопствена фарба 300 ден. 150 ден.
Фарбање со фарба од салонот 800 ден. 550 ден.
Миење + фенирање + ампула за регенерација 300 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402

Опис

Дозволете си пролетно разубавување во Nas Beauty Salon!
Нека блесне вашата убавина!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.