63% попуст на миење + фенирање во Beauty Salon Infiniti – L во вредност од 400 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

250 ден.

Купени: 11

 • Христо Татарчев 47 З, Скопје

  Одведи ме таму

  075 241 880

Добивате

Миење + фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете да Beauty Salon Infiniti – L да се погрижи за вашата коса секогаш да изгледа убаво.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.