57% попуст на миење + фенирање + ампула за нега или шишање + миење + фенирање во Фризерски Салон Македонка 5

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

57%

Заштеда

200 ден.

Купени: 22

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Ул. Климент Охридски 27 (до Соборен Храм)

  Одведи ме таму

  071 656 918

Добивате

Опции на понудата:

Миење + фенирање + ампула за нега 350 ден. 150 ден.
Шишање + миење + фенирање 450 ден. 250 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2019 до 20.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Со своето долгогодишно постоење фризерскиот салон Македонка 5 ви нуди одлична услуга од искусни професионалци.

Нека вашата коса биде ваша најсилна страна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.