46 ја следат оваа компанија


- 21%

Микрофибер крпа за џогер

200 ден.

159 ден.

Шифра:

300000000672
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: микрофибер
 • Димензии: 37cm х 14cm
 • Микрофибер крпата може лесно да се стави и извади 
 • Наменета за џогер на вода 
 • Монтажа: се прицврстува со помош на лепенките од џогерот 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.