59% попуст на микрофибер ракавица за чистење и полирање на автомобил + бесплатна достава во вредност од 490 ден. по цена од 199 ден.

59% попуст на микрофибер ракавица за чистење и полирање на автомобил + бесплатна достава во вредност од 490 ден. по цена од 199 ден.

Вредност

490 ден.

Попуст

59%

Заштеда

291 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Микрофибер ракавица за чистење на автомобил + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одлична за чистење на секој автомобил
 • Безбедно ги отстранува дамките и нечистотијата од деликатните површини
 • Направена од дебел, високо апсорбирачки микрофибер
 • Микрофиберот апсорбира повеќе вода од волната
 • Се пере во машина на 40 степени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ