42 ја следат оваа компанија


- 10%

Детски микрофон за снимање Frozen

1100 ден.

989 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000299
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот: 

Фантастичен, пренослив, рачен микрофон со различни звучни ефекти (аплауз) и 3 мелодии. Може да се снима вашиот глас додека пеете.

 • Користи 3 батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Димензии на пакувањето 14,5 х 34 х 6,5 cm
 • Наменето за деца над 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.