46 ја следат оваа компанија


BOSCH Миксер MFQ 36460S + 2 години гаранција

3990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела/светло сива
 • Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
 • 5 работни брзини
 • Одвоена типка за исфрлање на додатокот
 • Намотување на кабел на апаратот
 • Прилагоден и за леваци
 • 2 турбо маталки за мешање
 • 2 стабилни маталки за месење
 • Сад за мешање или месење
 • Сталак за мешање за едноставна употреба
 • Приклучна сила: 450 W
 • Димензии: 260x300x250 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.