50 ја следат оваа компанија


Рачен миксер за палачинки и колачи

1200 ден.

600 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки, вафли, мафини, крофни и сл.
 • Лесен за употреба и чистење
 • Практичен и издржлив за долгогодишна употреба
 • Со мерни ознаки
 • Ергономска рачка за прецизно и лесно да се преточи во садот
 • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик
 • Големина: горен: 18,5 cm /  Дијаметар на горниот отвор: 10 cm / (приближно)
 • Капацитет: 800 ml
 • Одличен подарок за секој кој сака палачинки
 • Димензии на пакување: 23 x 11,5 x 8 cm
 • Тежина на пакување: 1 kg

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.