Миксер за палачинки и колачи

1200 ден.

600 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки, вафли, мафини, крофни и сл.
 • Лесен за употреба и чистење
 • Практичен и издржлив за долгогодишна употреба
 • Со мерни ознаки
 • Ергономска рачка за прецизно и лесно да се преточи во садот
 • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик
 • Големина: горен: 18,5 cm /  Дијаметар на горниот отвор: 10 cm / (приближно)
 • Капацитет: 800 ml
 • Одличен подарок за секој кој сака палачинки
 • Димензии на пакување: 23 x 11,5 x 8 cm
 • Тежина на пакување: 1 kg

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.