Уживајте на плажите во Агиа Ана (10.04 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца - Mina Studios во вредност од 9500 ден. (153 еур) по цена од 5704 ден. (92 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте на плажите во Агиа Ана (10.04 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања за двајца - Mina Studios во вредност од 9500 ден. (153 еур) по цена од 5704 ден. (92 еур)

Цена

5,704 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

9,500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3,796 ден.

Добивате

3 ноќевања за двајца во Mina Studios 9500 ден. (153 еур) 5704 ден. (92 еур)

Доплати:

 • Доплата за дете од 6 до 12 год. за една ноќ, цена: 620 ден. (10 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за една ноќ, цена: 682 ден. (11 еур)
 • Доплата за дополнителна ноќ, цена: 1860 ден. (30 еур)

*Понудата важи за период 10.04 - 30.06.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2017 до 30.06.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Mina Studios
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 5 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 6 до 12 години 620 ден. (10 еур) за 1 ноќевањe
 • Доплата за трето возрасно лице 682 ден. (11 еур) за 1 ноќевањe
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 1860 ден. (30 еур)
 • Сите дополнителни доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • По 30.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Користење на клима не е вклучено во цената. Доплатата извесува 4 до 5 ЕУР дневно и се врши на лице место.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Опкружен со борови дрвја, на само неколку метри од плажата Achladi beach во Евија, се наоѓа Мина Studios. Пријатно сместување со широки балкони каде што ќе можете да уживате во погледот на Егејското Море.

Mina Studios се комплетно опремени со кујна во која има додатоци за готвење, фрижидер, клима, ТВ, приватно купатило со фен. Доручекот се служи секој ден во заедничката просторија за јадење. Бројни таверни и кафулиња се наоѓаат во непосредна близина на само 2 минути пешачење. 24-часовна услуга на рецепција, кои можат да ви понудат информации за Агиа Ана која се наоѓа на 8 километри и Istiaia на само 30 км.

VELAS TOURS Ltd. Travel & Tour Operator е компанија лоциранa во северна Грција, и ги нуди своите сервиси во текот на изминатите декади на туристичките оператори од земјите низ Источна и Западна Европа.

Нашето искуство (35 години) ги прави нашите аранжмани непобедливи, и во цените и во услугата, со најдобрата релација помеѓу факторите кои предизвикуваат целосно задоволство кај клиентот. Исто така нудиме и специјални понуди за студенстки групи.

Velas Tours се специјализирани за:

 • туризам
 • индивидуални и групни букирања
 • пакет тури
 • школски групи
 • хотелско сместување
 • апартмани/вили
 • крстарења
 • Конференции
 • Екскурзии
 • ВИП услуги

VELAS TOURS LTD Travel & Tour Operator
33, Tsimiski Str., 2nd Floor - 54624 Thessaloniki, Greece (HELLAS)
Tel: +30 2310 512032 & 518015 & 281228, - Fax: 2310 552121
E-mails: info@velastours.com & info@velastours.gr

URLs: www.velastours.com / www.velastours.gr / www.bansko.com.gr

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ