42 ја следат оваа компанија


- 14%

VIVAX Мини бар MF-45 + 2 години гаранција

6500 ден.

5599 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

300000001365
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа: A+
 • Завзема многу мал простор
 • Волумен на ладилник: 39 л.
 • Волумен на замрзнувач: 4 л.
 • Димензии на производот: 47,2 cm ширина 49,2 cm висина 45 cm длабочина

Производот е идеален хотелски соби, одделни соби или деловни простории.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.