29% попуст на сет од 3 Cake калапи за торти и колачи + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на сет од 3 Cake калапи за торти и колачи + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 9

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 3 капали за колачи во три форми

 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: метал
 • Боја: црна
 • Пакувањето содржи 3 калапи, правоаголен, кружен, во форма на срце

Димензии на голем правоаголен калап:

 • 25cm должина
 • 14cm ширина
 • 5cm висина

Димензии на мал кружен калап:

 • 12cm пречник
 • 5cm висина

Димензии на мал калап во форма на срце:

 • 12 x 12cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ