41 ја следат оваа компанија


- 53%

Мини чистач на ивки FEILE

400 ден.

190 ден.

Преостанато време

Купени:

13

Шифра:

300000001559
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Лесно ги отстранува влакната, прашината и ивките од облеката, мебелот и завесите
 • Користи 2 x AA батерии (не се вклучени во пакувањето)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.