50% попуст на мини HD камера со ноќно снимање Nitro N-CAM 1 од Нитро Компјутери

1800 ден.

899 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Компактна мала HD 1920x1080px шпионска камера со вградени LED диоди за ноќно снимање и Micro-SD мемориски слот Nitro N-CAM 1

Опис

Карактеристики на производот:

Компактна мала HD 1920x1080px шпионска камера со вградени LED диоди за ноќно снимање и Micro-SD мемориски слот Nitro N-CAM 1. Може да служи за ефективен видео-надзор, снимање на спортски активности поради големата брзина или како нормална видео-камера. Со вграден микрофон и звучник.

 • Боја: црна
 • FULL HD 1920x1080px
 • Поддржува макс. 32GB Micro-SD картичка
 • Капацитет на батерија: 200mAh
 • Работа без напојување: околу 100 минути на 1920x1080px 30fps
 • Време на полнење: 2 - 3 часа
 • Напојување: DC 5V, од адаптер на струја или компјутерски порт
 • Интерфејс: Mini 8 pin USB
 • Должина на вклучен кабел: 80cm
 • Вградена литиумска батерија

Спецификација:

 • Тип: FULL HD 1920x1080px Dashcam
 • Камера: 12MP
 • Кодирање: MJPG
 • Видео формат: AVI
 • Резолуција: 1080P (1920 x 1080),720P (1280 x 720)
 • Број на слики: 30fps
 • Формат на слики: JPG
 • Резолуција на слики: 12M (4032 x 3024)
 • Аудио: вграден микрофон и звучник (AAC)
 • Снимање на движење: поддржано
 • Можност за користење како USB диск кога е поврзана со компјутер

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 31.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.