59% попуст на мини штрафцигерски сет Iron Spider JK-6088 во вредност од 600 ден. по цена од 249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

59% попуст на мини штрафцигерски сет Iron Spider JK-6088 во вредност од 600 ден. по цена од 249 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

59%

Заштеда

351 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 25

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мини штрафцигерски сет Iron Spider JK-6088

 • 37 додатоци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Мини штрфцигерсиот сет е најкомпактниот алат кој секогаш ќе ви биде на дофат. Корсти 37 додатоци, и секој од нив е обложен со бел никел. Секој од додатоците се уредно складирани во куитија за алатот каде секој има засебен простор како истите не би се растурале.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Kec

na slikata lici mnogu ubavo... vo realnost lici na 50 denarka

Член на Grouper од: 04-02-2014
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ