36% попуст на мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine во вредност од 1100 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

36% попуст на мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine во вредност од 1100 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден..

Попуст

36%

Заштеда

401 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 3

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine + бесплатна достава


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Пренослива и безжична мини машина за шиење со која може да се шијат материјали како тексас, свила и завеси.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ